Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J1K00103JKS
1210J1K00103JKS
1210J1K00103JKS Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1210J1K00103JKS
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 1000VDC 10NF 5% C0G/NP0(1B)
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J1K00103JKS Knowles Syfer
Description: 1210 1000VDC 10NF 5% C0G/NP0(1B), Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J1K00103JKS 1210J1K00103JKS Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1210J1K00103JKS Description: 1210 1000VDC 10NF 5% C0G/NP0(1B)
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10000 pF