Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J1K00333JKTVM2
1210J1K00333JKTVM2
1210J1K00333JKTVM2 Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1210J1K00333JKTVM2
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 1000VDC 33NF 5% C0G/NP0(1B)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Thickness (Max): 0.033" (0.85mm)
Capacitance: 0.033 µF
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J1K00333JKTVM2 Knowles Syfer
Description: 1210 1000VDC 33NF 5% C0G/NP0(1B), Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Thickness (Max): 0.033" (0.85mm), Capacitance: 0.033 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J1K00333JKTVM2 1210J1K00333JKTVM2 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1210J1K00333JKTVM2 Description: 1210 1000VDC 33NF 5% C0G/NP0(1B)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: Automotive
Capacitance: 0.033 µF
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
1210J1K00333JKTVM2 1210J1K00333JKTVM2 Hersteller : Knowles Syfer Knowles_9-3-2025_Datasheet 1210J1K00333JKTVM2.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 1000Vdc 33nF +/-5% C0G/NP0(1B) AEC-Q200