Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J1K50472MXT
1210J1K50472MXT
1210J1K50472MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J1K50472MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 4700 pF.
Weitere Produktangebote 1210J1K50472MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J1K50472MXT 1210J1K50472MXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4700 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1210J1K50472MXT 1210J1K50472MXT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 1500V 4.70 nF 20% X7R (2R1) Nickel Barrier 100% tin