Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J1K50681JKT
1210J1K50681JKT Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1210J1K50681JKT
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 680 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J1K50681JKT Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 680 pF.
Weitere Produktangebote 1210J1K50681JKT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 680 pF