Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J2K00222KJT
1210J2K00222KJT
1210J2K00222KJT Knowles Syfer
C0G-NP0.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 1945 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J2K00222KJT Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 1210J2K00222KJT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J2K00222KJT 1210J2K00222KJT Hersteller : Knowles Syfer C0G-NP0.aspx Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF