Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J6300153JCT
1210J6300153JCT
1210J6300153JCT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 630VDC 15NF 5% C0G/NP0(1B)
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
auf Bestellung 1688 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J6300153JCT Knowles Syfer
Description: 1210 630VDC 15NF 5% C0G/NP0(1B), Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF.
Weitere Produktangebote 1210J6300153JCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J6300153JCT 1210J6300153JCT Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: 1210 630VDC 15NF 5% C0G/NP0(1B)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF