Produkte > KNOWLES SYFER > 1210Y0500104KST
1210Y0500104KST
1210Y0500104KST Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 50VDC 100NF 10% X7R(2R1) AE
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1689 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y0500104KST Knowles Syfer
Description: 1210 50VDC 100NF 10% X7R(2R1) AE, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 1210Y0500104KST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y0500104KST 1210Y0500104KST Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm Description: 1210 50VDC 100NF 10% X7R(2R1) AE
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
1210Y0500104KST Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 50Vdc 100nF +/-10% X7R(2R1) AEC-Q200