Produkte > KNOWLES SYFER > 1210Y1000104KNT
1210Y1000104KNT
1210Y1000104KNT Knowles Syfer
X8R.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 100V X8R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Temperature
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y1000104KNT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 100V X8R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Temperature, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y1000104KNT 1210Y1000104KNT Hersteller : Knowles Syfer X8R.aspx Description: CAP CER 0.1UF 100V X8R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF