Produkte > KNOWLES SYFER > 1210Y2000104KJT
1210Y2000104KJT
1210Y2000104KJT Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y2000104KJT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 1210Y2000104KJT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y2000104KJT 1210Y2000104KJT Hersteller : Syfer SL-335134.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 0.1uF X7R 1210 10percent
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
1210Y2000104KJT 1210Y2000104KJT Hersteller : Knowles Syfer Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF