Produkte > KNOWLES SYFER > 1210Y2000104KST
1210Y2000104KST
1210Y2000104KST Knowles Syfer
PSL.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y2000104KST Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 1210Y2000104KST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y2000104KST 1210Y2000104KST Hersteller : Knowles Syfer PSL.pdf Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
1210Y2000104KST 1210Y2000104KST Hersteller : Knowles Syfer PSL.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 200V 100.00 nF 10% X7R (2R1) AEC-Q200 FlexiCap/Nickel Barrier