Produkte > KNOWLES SYFER > 1210Y2000224KXT
1210Y2000224KXT
1210Y2000224KXT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.22UF 200V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y2000224KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.22UF 200V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y2000224KXT 1210Y2000224KXT Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 0.22UF 200V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 2752 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
1210Y2000224KXT 1210Y2000224KXT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 200V 220.00 nF +/-10% X7R (2R1) FlexiCap/Nickel Barrier
auf Bestellung 329 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 220nF; 200VDC; X7R; ±10%; SMD; 1210; H: 2mm
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: XT
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Capacitors features: soft termination
Dielectric: X7R
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.22µF
Body dimensions: 3.2x2.5mm
Height: 2mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 200V DC