Produkte > SYFER > 1210Y2K00222JXT
1210Y2K00222JXT SYFER
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: SYFER
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y2K00222JXT SYFER
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 1210Y2K00222JXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y2K00222JXT 1210Y2K00222JXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF