Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 1210Y5000104KXT
1210Y5000104KXT
1210Y5000104KXT Syfer Technology
kno_mlcc_catalog_1-24_r11_sm.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% Pad SMD 1210 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y5000104KXT Syfer Technology
Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y5000104KXT 1210Y5000104KXT Hersteller : Syfer Technology kno_mlcc_catalog_1-24_r11_sm.pdf Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% Pad SMD 1210 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
1210Y5000104KXT 1210Y5000104KXT Hersteller : Syfer Technology kno-16806_mlcc_catalog_final2-2_1.pdf Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% Pad SMD 1210 FlexiCap 125°C T/R
1210Y5000104KXT 1210Y5000104KXT Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
1210Y5000104KXT 1210Y5000104KXT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 0.1uF X7R 1210 10percent
auf Bestellung 509 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 9