Produkte > KNOWLES SYFER > 1210YA250223KXT
1210YA250223KXT
1210YA250223KXT Knowles Syfer
1210YA250223KXT.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 250VAC 22NF 10% X7R (2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210YA250223KXT Knowles Syfer
Description: 1210 250VAC 22NF 10% X7R (2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210YA250223KXT 1210YA250223KXT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_1210YA250223KXT-2636045.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022uF X7R 1210 10percent
auf Bestellung 553 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
1210YA250223KXT 1210YA250223KXT Hersteller : Knowles Syfer 1210YA250223KXT.pdf Description: 1210 250VAC 22NF 10% X7R (2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.022 µF