Produkte > MURATA ELECTRONICS > 1225AS-H-1R5N=P2
1225AS-H-1R5N=P2
1225AS-H-1R5N=P2 Murata Electronics
m_dem2812c.ashx
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 2.4A 52 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 52mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
auf Bestellung 1980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1225AS-H-1R5N=P2 Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 2.4A 52 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 52mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Weitere Produktangebote 1225AS-H-1R5N=P2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1225AS-H-1R5N=P2 1225AS-H-1R5N=P2 Hersteller : Murata 1225as-h-1r5n.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 2.4A 0.052Ohm DCR 1211 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
1225AS-H-1R5N=P2 1225AS-H-1R5N=P2 Hersteller : Murata Electronics m_dem2812c.ashx Description: FIXED IND 1.5UH 2.4A 52 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A