125CDMCCDS-150MC
125CDMCCDS-150MC Sumida America Components Inc.
125CDMCCDS%20(en).pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 8.5A 26 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 125CDMCCDS-150MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 8.5A 26 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 8.5 A.
Weitere Produktangebote 125CDMCCDS-150MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
125CDMCCDS-150MC 125CDMCCDS-150MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 125CDMCCDS%20(en).pdf Description: FIXED IND 15UH 8.5A 26 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
125CDMCCDS-150MC 125CDMCCDS-150MC Hersteller : Sumida 125CDMCCDS__en_.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20% SMD Power Inductor