Produkte > MURATA > 1276AS-H-100M=P2
1276AS-H-100M=P2
1276AS-H-100M=P2 Murata
1276as-h-100m.pdf
Hersteller: Murata
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Metal 0.8A 0.588Ohm DCR 1210 T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1276AS-H-100M=P2 Murata
Description: FIXED IND 10UH 800MA 588 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 588mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1276AS-H-100M=P2 1276AS-H-100M=P2 Hersteller : Murata jete243a0009pdfinductor.pdf Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Metal 0.8A 0.588Ohm DCR 1210 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
1276AS-H-100M=P2 1276AS-H-100M=P2 Hersteller : Murata Electronics m_dfe322510c.ashx Description: FIXED IND 10UH 800MA 588 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 588mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
1276AS-H-100M=P2 1276AS-H-100M=P2 Hersteller : Murata Electronics J(E)TE243A-0009.pdf Power Inductors - SMD 10 UH 20%
Mindestbestellmenge: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Mindestbestellmenge: 33
1276AS-H-100M=P2 1276AS-H-100M=P2 Hersteller : Murata 1276as-h-100m.pdf Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Metal 0.8A 0.588Ohm DCR 1210 T/R