128ULR4R0MFF
128ULR4R0MFF Cornell Dubilier Knowles
ULR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Decoupling
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 305 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 128ULR4R0MFF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Decoupling, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 305 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote 128ULR4R0MFF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
128ULR4R0MFF 128ULR4R0MFF Hersteller : CDE / Illinois Capacitor ULR.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 1200uF 4V 20% tol. POLYMER