Produkte > CONXALL / SWITCHCRAFT > 13280-18PG-326
13280-18PG-326
13280-18PG-326 Conxall / Switchcraft
maxi_con_x%c2%ae.pdf?7033
Hersteller: Conxall / Switchcraft
Standard Circular Connector MAXI-CON CABLE #20 CRIMP
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 13280-18PG-326 Conxall / Switchcraft
Description: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 18, Orientation: Keyed, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Weathertight, Cable Opening: 0.260" ~ 0.300" (6.60mm ~ 7.62mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Polyamide (PA), Nylon, Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
13280-18PG-326 13280-18PG-326 Hersteller : Conxall/Switchcraft maxi_con_x%c2%ae.pdf?7033 Description: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 18
Orientation: Keyed
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Weathertight
Cable Opening: 0.260" ~ 0.300" (6.60mm ~ 7.62mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Polyamide (PA), Nylon
Primary Material: Plastic
auf Bestellung 64 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
13280-18PG-326 13280-18PG-326 Hersteller : Switchcraft 0720-08340-002.pdf Conn Circular PIN 18 POS Crimp ST Cable Mount 18 Terminal 1 Port Maxi-Con-X® Bulk
auf Bestellung 46 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
13280-18PG-326 13280-18PG-326 Hersteller : SWITCHCRAFT/CONXALL 3364690.pdf Description: SWITCHCRAFT/CONXALL - 13280-18PG-326 - CIRCULAR CONN, PLUG, 18POS, CRIMP, CABLE