Produkte > CONXALL / SWITCHCRAFT > 13280-20SG-321
13280-20SG-321
13280-20SG-321 Conxall / Switchcraft
maxi_con_x%c2%ae.pdf?7033
Hersteller: Conxall / Switchcraft
Standard Circular Connector MAXI-CON CABLE #20 CRIMP
auf Bestellung 86 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 13280-20SG-321 Conxall / Switchcraft
Description: CONN PLUG FMALE 20POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 20, Orientation: Keyed, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Weathertight, Cable Opening: 0.210" ~ 0.250" (5.33mm ~ 6.35mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polyamide (PA), Nylon, Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
13280-20SG-321 13280-20SG-321 Hersteller : Switchcraft 0720-08340-002.pdf Conn Circular SKT 20 POS Crimp ST Cable Mount 20 Terminal 1 Port Bulk
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
13280-20SG-321 Hersteller : Conxall/Switchcraft maxi_con_x%c2%ae.pdf?7033 Description: CONN PLUG FMALE 20POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 20
Orientation: Keyed
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Ingress Protection: Weathertight
Cable Opening: 0.210" ~ 0.250" (5.33mm ~ 6.35mm)