Produkte > CONXALL/SWITCHCRAFT > 13282-18PG-331
13282-18PG-331
13282-18PG-331 Conxall/Switchcraft
maxi_con_x%c2%ae.pdf?7033
Hersteller: Conxall/Switchcraft
Description: CONN PLUG MALE 18P GOLD SLDR CUP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Orientation: Keyed
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Ingress Protection: Weathertight
Cable Opening: 0.310" ~ 0.380" (7.87mm ~ 9.65mm)
Primary Material: Plastic
auf Bestellung 108 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 13282-18PG-331 Conxall/Switchcraft
Description: CONN PLUG MALE 18P GOLD SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 18, Orientation: Keyed, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Weathertight, Cable Opening: 0.310" ~ 0.380" (7.87mm ~ 9.65mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Polyamide (PA), Nylon, Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
13282-18PG-331 13282-18PG-331 Hersteller : Switchcraft 0720-08340-002.pdf Conn Circular PIN 18 POS Solder Cup ST Cable Mount 18 Terminal 1 Port Bulk
auf Bestellung 486 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
13282-18PG-331 13282-18PG-331 Hersteller : CONXALL 0720-08340-002.pdf Conn Circular PIN 18 POS Solder Cup ST Cable Mount 18 Terminal 1 Port Bulk
Produkt ist nicht verfügbar