Produkte > CONXALL / SWITCHCRAFT > 13282-18SG-326
13282-18SG-326
13282-18SG-326 Conxall / Switchcraft
Hersteller: Conxall / Switchcraft
Standard Circular Connector 18P SOCKET CABLE END O.D.=.26-.30
auf Bestellung 12 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 13282-18SG-326 Conxall / Switchcraft
Description: CONN PLUG FMALE 18P SOLDER CUP, Features: Backshell, Cable Clamp, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 18, Orientation: Keyed, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Weathertight, Cable Opening: 0.260" ~ 0.300" (6.60mm ~ 7.62mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polyamide (PA), Nylon, Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
13282-18SG-326 13282-18SG-326 Hersteller : Switchcraft 0720-08340-002.pdf Conn Circular SKT 18 POS Solder ST Cable Mount 18 Terminal 1 Port Maxi-Con-X® Bulk
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Backshell, Cable Clamp
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Orientation: Keyed
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Ingress Protection: Weathertight
Cable Opening: 0.260" ~ 0.300" (6.60mm ~ 7.62mm)