Produkte > SWITCHCRAFT > 13282-20SG-331
13282-20SG-331
13282-20SG-331 Switchcraft
0720-08340-002.pdf
Hersteller: Switchcraft
Conn Circular SKT 20 POS Solder ST Cable Mount 20 Terminal 1 Port Maxi-Con-X® Bulk
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 13282-20SG-331 Switchcraft
Description: CONN PLUG FMALE 20P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 20, Orientation: Keyed, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Weathertight, Cable Opening: 0.310" ~ 0.380" (7.87mm ~ 9.65mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Polyamide (PA), Nylon, Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 136 Stücke:
Features: Backshell, Cable Clamp
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 20
Orientation: Keyed
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Ingress Protection: Weathertight
Cable Opening: 0.310" ~ 0.380" (7.87mm ~ 9.65mm)
Primary Material: Plastic
auf Bestellung 61 Stücke:
13282-20SG-331 13282-20SG-331 Hersteller : SWITCHCRAFT/CONXALL SWITS00847-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: SWITCHCRAFT/CONXALL - 13282-20SG-331 - CIRCULAR CONN, PLUG, 20POS, SOLDER/CABLE
tariffCode: 85369010
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Brass
Verschluss: Bayonet
Steckverbinderüberzug: -
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 20Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Rundsteckverbinderkontakt: Solder Socket
Rundsteckverbindergehäuse: Cable Mount Plug
Produktpalette: Maxi-Con-X Series
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Nylon (Polyamide) Body
directShipCharge: 25
auf Bestellung 49 Stücke:
13282-20SG-331 13282-20SG-331 Hersteller : CONXALL 0720-08340-002.pdf Conn Circular SKT 20 POS Solder ST Cable Mount 20 Terminal 1 Port Maxi-Con-X® Bulk