Produkte > CNC TECH > 1332-18-1-0500-005-1-TS
1332-18-1-0500-005-1-TS
1332-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
1332-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLU FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 300V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/0.0094"
Operating Temperature: -80°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.073" (1.85mm)
Ratings: UL Style 1332
Jacket (Insulation) Thickness: 0.013" (0.33mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 4182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1332-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLU FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 300V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/0.0094", Operating Temperature: -80°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.073" (1.85mm), Ratings: UL Style 1332, Jacket (Insulation) Thickness: 0.013" (0.33mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.