Produkte > CNC TECHNOLOGY > 1332-20-1-0500-003-1-TS
1332-20-1-0500-003-1-TS
1332-20-1-0500-003-1-TS CNC Technology
209133220awg.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.75mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 222
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1332-20-1-0500-003-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 20AWG YEL 500', Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/0.0079", Operating Temperature: -80°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.065" (1.65mm), Ratings: UL Style 1332, Jacket (Insulation) Thickness: 0.013" (0.33mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Yellow.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1332-20-1-0500-003-1-TS 1332-20-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Technology 209133220awg.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.75mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 222
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/0.0079"
Operating Temperature: -80°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.065" (1.65mm)
Ratings: UL Style 1332
Jacket (Insulation) Thickness: 0.013" (0.33mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Yellow
auf Bestellung 7 Stücke: