Produkte > CNC TECHNOLOGY > 1332-22-1-0500-004-1-TS
1332-22-1-0500-004-1-TS
1332-22-1-0500-004-1-TS CNC Technology
207133222awg.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 22AWG 152.4m 1.55mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 2803 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 485
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1332-22-1-0500-004-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25', Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 25.00' (7.62m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/0.0063", Operating Temperature: -80°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.057" (1.45mm), Ratings: UL Style 1332, Jacket (Insulation) Thickness: 0.013" (0.33mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1332-22-1-0500-004-1-TS 1332-22-1-0500-004-1-TS Hersteller : CNC Technology 207133222awg.pdf Hook-up Wire 22AWG 152.4m 1.55mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 2803 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 485
1332-22-1-0500-004-1-TS 1332-22-1-0500-004-1-TS Hersteller : CNC Tech 133222AWG.pdf Description: HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/0.0063"
Operating Temperature: -80°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.057" (1.45mm)
Ratings: UL Style 1332
Jacket (Insulation) Thickness: 0.013" (0.33mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Red
auf Bestellung 17 Stücke:
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 22 AWG
Conductor Strand: 19/0.0063"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 1332
Jacket Color: Red
auf Bestellung 8 Stücke:
Voltage: 300V
Wire Gauge: 22 AWG
auf Bestellung 17 Stücke: