Produkte > CNC TECH > 1332-26-1-0500-011-1-TS
1332-26-1-0500-011-1-TS
1332-26-1-0500-011-1-TS CNC Tech
1332-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 26AWG GRN/YEL FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 300V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 7/0.0063"
Operating Temperature: -80°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.045" (1.14mm)
Ratings: UL Style 1332
Jacket (Insulation) Thickness: 0.013" (0.33mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Green, Yellow
auf Bestellung 3790 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1332-26-1-0500-011-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 26AWG GRN/YEL FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 300V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 7/0.0063", Operating Temperature: -80°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.045" (1.14mm), Ratings: UL Style 1332, Jacket (Insulation) Thickness: 0.013" (0.33mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green, Yellow.