Produkte > KNOWLES SYFER > 1410Y0500224METE03
1410Y0500224METE03
1410Y0500224METE03 Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 1410
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1410 (3727 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 1979 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1410Y0500224METE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 1410, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1410 (3727 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote 1410Y0500224METE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1410Y0500224METE03 1410Y0500224METE03 Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 1410
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
1410Y0500224METE03 1410Y0500224METE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet-1316268.pdf Feed Through Capacitors X2Y 100V 2.2nF 20% EMI Filter AEC-Q200