Produkte > CNC TECHNOLOGY > 1430-18-1-0500-001-1-TS
1430-18-1-0500-001-1-TS
1430-18-1-0500-001-1-TS CNC Technology
440ul143020awg2018.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.15mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 4393 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 889
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1430-18-1-0500-001-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLK 500', Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated, Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm), Ratings: UL Style 1430, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1430-18-1-0500-001-1-TS 1430-18-1-0500-001-1-TS Hersteller : CNC Technology 440ul143020awg2018.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.15mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 4393 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 889
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm)
Ratings: UL Style 1430
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
auf Bestellung 25 Stücke:
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Conductor Strand: 34/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 1430
Jacket Color: Black
Part Status: Active
auf Bestellung 19 Stücke: