150104K400EC
150104K400EC Knowles / Illinois Capacitor
150.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 400V .1uF 10%
auf Bestellung 634 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150104K400EC Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm).
Weitere Produktangebote 150104K400EC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150104K400EC 150104K400EC Hersteller : CORNELL DUBILIER CDUB-S-A0013947082-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CORNELL DUBILIER - 150104K400EC - CAPACITOR POLYESTER FILM FILM 0.1UF 10%,
tariffCode: 85322500
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 62 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
150104K400EC 150104K400EC Hersteller : Cornell Dubilier 150.pdf Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (8 X 20.5mm) Axial 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
150104K400EC 150104K400EC Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm)