150105J100IC
150105J100IC Knowles / Illinois Capacitor
150.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 1.0UF 100V 5%
auf Bestellung 246 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150105J100IC Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.807" L (10.00mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150105J100IC 150105J100IC Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.807" L (10.00mm x 20.50mm)