150105K63EC
150105K63EC Knowles / Illinois Capacitor
150.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 1uF 63V 10%
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150105K63EC Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 1UF 10% 63VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150105K63EC 150105K63EC Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 63VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm)
auf Bestellung 946 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
150105K63EC 150105K63EC Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 1uF 63V 10%