Produkte > CORNELL DUBILIER > 150223J400BB
150223J400BB
150223J400BB Cornell Dubilier
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.022uF 400V PET 5% (6 X 16.5mm) Axial 125°C Bulk
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 60
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150223J400BB Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150223J400BB 150223J400BB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
150223J400BB 150223J400BB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 5%
auf Bestellung 1442 Stücke:
150223J400BB 150223J400BB Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 150.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 5%
150223J400BB 150223J400BB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 5%