150225K100LE
150225K100LE Cornell Dubilier Knowles
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.453" Dia x 1.102" L (11.50mm x 28.00mm)
auf Bestellung 5370 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150225K100LE Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.453" Dia x 1.102" L (11.50mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150225K100LE 150225K100LE Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 2.2uF 100V 10%
auf Bestellung 2362 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
150225K100LE 150225K100LE Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 150.pdf Film Capacitors 2.2uF 100V 10%
150225K100LE 150225K100LE Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 2.2uF 100V 10%