Produkte > MINEBEAMITSUMI > 15038PB-B3L-GP-S0
15038PB-B3L-GP-S0
15038PB-B3L-GP-S0 MinebeaMitsumi
1015038pb_metal.potting.pdf
Hersteller: MinebeaMitsumi
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 187.1CFM/222.39CFM 48dB/53dB 150 X 172 X 38mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15038PB-B3L-GP-S0 MinebeaMitsumi
Description: FAN 150MM X 172MM X 38MM 230VAC, Power (Watts): 35.00W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 212.0 CFM (5.94m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB, Static Pressure: 0.865 in H2O (215.6 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 15038PB-B3L-GP-S0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15038PB-B3L-GP-S0 15038PB-B3L-GP-S0 Hersteller : NMB Technologies Corporation 15038PB%20data%20sheet.pdf Description: FAN 150MM X 172MM X 38MM 230VAC
Power (Watts): 35.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Air Flow: 212.0 CFM (5.94m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB
Static Pressure: 0.865 in H2O (215.6 Pa)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
15038PB-B3L-GP-S0 15038PB-B3L-GP-S0 Hersteller : NMB NMBTechnologies_09202021_15038PB_ds.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 150x172x38mm, 230VAC, Flange, Terminal, Metal Blade/Potting