150472J630BB
150472J630BB Cornell Dubilier - CDE
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 630V 0.0047uF 5%
auf Bestellung 1977 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150472J630BB Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 4700PF 5% 630VDC AXIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150472J630BB 150472J630BB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 4700PF 5% 630VDC AXIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
150472J630BB 150472J630BB Hersteller : Cornell Dubilier 150.pdf Cap Film 0.0047uF 630V PET 5% (6 X 16.5mm) Axial 125°C
Produkt ist nicht verfügbar
150472J630BB 150472J630BB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 630V 0.0047uF 5%