Produkte > CORNELL DUBILIER > 150472K630BB
150472K630BB
150472K630BB Cornell Dubilier
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.0047uF 630V PET 10% (6 X 16.5mm) Axial 125°C Bulk
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 106
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150472K630BB Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150472K630BB 150472K630BB Hersteller : Cornell Dubilier 150.pdf Cap Film 0.0047uF 630V PET 10% (6 X 16.5mm) Axial 125°C Bulk
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 62
150472K630BB 150472K630BB Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 150-3081782.pdf Film Capacitors 630V 0.0047uF 10%
auf Bestellung 667 Stücke:
150472K630BB 150472K630BB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 630V 0.0047uF 10%
auf Bestellung 614 Stücke:
150472K630BB 150472K630BB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 630V 0.0047uF 10%
auf Bestellung 677 Stücke:
150472K630BB 150472K630BB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)