Produkte > CORNELL DUBILIER > 150473K250BB
150473K250BB
150473K250BB Cornell Dubilier
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (6 X 16.5mm) Axial 125°C Bulk
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150473K250BB Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.047UF 250VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150473K250BB 150473K250BB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 250VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
150473K250BB 150473K250BB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 0.047uF 250V 10%
auf Bestellung 167 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
150473K250BB 150473K250BB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 0.047uF 250V 10%
auf Bestellung 5 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
150473K250BB 150473K250BB Hersteller : Cornell Dubilier 150.pdf Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (6 X 16.5mm) Axial 125°C Bulk