150473K400DB
150473K400DB Knowles / Illinois Capacitor
150.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.047uF 400V 10%
auf Bestellung 1610 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150473K400DB Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.047UF 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.650" L (7.00mm x 16.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150473K400DB 150473K400DB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.650" L (7.00mm x 16.50mm)
auf Bestellung 783 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
150473K400DB 150473K400DB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 0.047uF 400V 10%
auf Bestellung 88 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
150473K400DB 150473K400DB Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 150-3081782.pdf Film Capacitors 0.047uF 400V 10%
auf Bestellung 41 Stücke:
150473K400DB 150473K400DB Hersteller : Cornell Dubilier 150.pdf Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (7 X 16.5mm) Axial 125°C Bulk