Produkte > CORNELL DUBILIER > 150474J400LF
150474J400LF
150474J400LF Cornell Dubilier
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.47uF 400V PET 5% (11.5 X 33mm) Axial 125°C Bulk
auf Bestellung 55 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 55
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150474J400LF Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.453" Dia x 1.299" L (11.50mm x 33.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150474J400LF 150474J400LF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 400V .47uF 5%
auf Bestellung 1367 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
150474J400LF 150474J400LF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.453" Dia x 1.299" L (11.50mm x 33.00mm)
auf Bestellung 1211 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
150474J400LF 150474J400LF Hersteller : CORNELL DUBILIER CDUB-S-A0013947082-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CORNELL DUBILIER - 150474J400LF - CAPACITOR POLYESTER FILM 0.47UF, 400V, 1