Produkte > CORNELL DUBILIER > 150474K630RF
150474K630RF
150474K630RF Cornell Dubilier
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.47uF 630V PET 10% (15 X 33mm) Axial 125°C Bulk
auf Bestellung 678 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150474K630RF Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.591" Dia x 1.299" L (15.00mm x 33.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150474K630RF 150474K630RF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 630V .47uF 10%
auf Bestellung 772 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
150474K630RF 150474K630RF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.591" Dia x 1.299" L (15.00mm x 33.00mm)
auf Bestellung 781 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
150474K630RF 150474K630RF Hersteller : CORNELL DUBILIER 1856868.pdf Description: CORNELL DUBILIER - 150474K630RF - CAPACITOR POLYESTER FILM 0.47UF, 630V, 1
tariffCode: 85322500
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 254 Stücke:
150474K630RF 150474K630RF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 630V .47uF 10%