15050VE-24R-GT-00
15050VE-24R-GT-00 NMB Technologies Corporation
15050VE%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4600 RPM
Air Flow: 346.1 CFM (9.69m³/min)
Width: 50.80mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cULus, VDE
Ingress Protection: IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 68.0dB(A)
Static Pressure: 1.250 in H2O (312.0 Pa)
Power (Watts): 43.2 W
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15050VE-24R-GT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4600 RPM, Air Flow: 346.1 CFM (9.69m³/min), Width: 50.80mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cULus, VDE, Ingress Protection: IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 68.0dB(A), Static Pressure: 1.250 in H2O (312.0 Pa), Power (Watts): 43.2 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15050VE-24R-GT-00 15050VE-24R-GT-00 Hersteller : NMB Technologies NMB_Technologies__Minebea__15050VE24RGT00_Rev_A_da-3238774.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 172x150x50mm, 24VDC, Stainless Steel Ball, 3 Wire, IP68/IP69K
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
15050VE-24R-GT-00 Hersteller : NMB Technologies 15050ve-24r-gt-0020data20sheet.pdf DC Axial Fans
Produkt ist nicht verfügbar
15050VE-24R-GT-00 15050VE-24R-GT-00 Hersteller : NMB NMB Technologies (Minebea)_15050VE24RGT00 Rev A datasheet.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 172x150x50mm, 24VDC, Stainless Steel Ball, 3 Wire, IP68/IP69K