150683K630GC
150683K630GC Cornell Dubilier Knowles
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.807" L (9.00mm x 20.50mm)
auf Bestellung 753 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150683K630GC Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.807" L (9.00mm x 20.50mm).
Weitere Produktangebote 150683K630GC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150683K630GC 150683K630GC Hersteller : Cornell Dubilier 150.pdf Cap Film 0.068uF 630V PET 10% (9 X 20.5mm) Axial 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
150683K630GC 150683K630GC Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 0.068uF 630V 10%