Produkte > CORNELL DUBILIER > 150684J100FC
150684J100FC
150684J100FC Cornell Dubilier
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.68uF 100V PET 5% (8.5 X 20.5mm) Axial 125°C Bulk
auf Bestellung 1130 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 43
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150684J100FC Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150684J100FC 150684J100FC Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm)
auf Bestellung 555 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
150684J100FC 150684J100FC Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 100V .68uF 5%
auf Bestellung 478 Stücke:
150684J100FC 150684J100FC Hersteller : Cornell Dubilier 150.pdf Cap Film 0.68uF 100V PET 5% (8.5 X 20.5mm) Axial 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar