153MSR630K
153MSR630K CDE / Illinois Capacitor
MSR-2944745.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.015uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 1224 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 153MSR630K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.256" W (13.00mm x 6.50mm).
Weitere Produktangebote 153MSR630K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
153MSR630K 153MSR630K Hersteller : Cornell Dubilier msr.pdf Metalized polyester film capacitors
Produkt ist nicht verfügbar
153MSR630K 153MSR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.256" W (13.00mm x 6.50mm)