Produkte > CORNELL DUBILIER > 154MKP275K
154MKP275K
154MKP275K Cornell Dubilier
mkp.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film Suppression X2 0.15uF 310VAC PP 10% (26 X 6 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 154MKP275K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 310VAC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote 154MKP275K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
154MKP275K 154MKP275K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 10% 310VAC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
154MKP275K 154MKP275K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.15uF 180 Volts 10% FILM/IC