154MKP275KD
154MKP275KD Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 310VAC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm)
auf Bestellung 12438 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 154MKP275KD Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 310VAC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote 154MKP275KD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
154MKP275KD 154MKP275KD Hersteller : Cornell Dubilier mkp.pdf Cap Film Suppression X2 0.15uF 310VAC PP 10%( 13 X 7 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C
Produkt ist nicht verfügbar
154MKP275KD 154MKP275KD Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP_series-1375619.pdf Safety Capacitors 0.15uF 400 Volts 10% FILM/IC