Produkte > CORNELL DUBILIER > 154MPW250K
154MPW250K
154MPW250K Cornell Dubilier
mpw.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.15uF 250V PP 10%( 8 X 20.5mm) Axial 1.179 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 154MPW250K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
154MPW250K 154MPW250K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.15uF 250V 10% FILM/IC
auf Bestellung 777 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
154MPW250K 154MPW250K Hersteller : Cornell Dubilier mpw.pdf Cap Film 0.15uF 250V PP 10%( 8 X 20.5mm) Axial 1.179 Ohm 105°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
154MPW250K 154MPW250K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPW.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm)