Produkte > CORNELL DUBILIER > 154MPW630K
154MPW630K
154MPW630K Cornell Dubilier
mpw.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.15uF 630V PP 10%( 12 X 29mm) Axial 1.179 Ohm 105°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 154MPW630K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.472" Dia x 1.142" L (12.00mm x 29.00mm).
Weitere Produktangebote 154MPW630K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
154MPW630K 154MPW630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPW.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.472" Dia x 1.142" L (12.00mm x 29.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
154MPW630K 154MPW630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.15uF 630Volts 10%