Produkte > CORNELL DUBILIER > 154MWR630K
154MWR630K
154MWR630K Cornell Dubilier
mwr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.15uF 630V PET 10%( 10.5 X 29mm) Axial 9.431 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 154MWR630K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.431 Ohms, Size / Dimension: 0.413" Dia x 1.142" L (10.50mm x 29.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
154MWR630K 154MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.431 Ohms
Size / Dimension: 0.413" Dia x 1.142" L (10.50mm x 29.00mm)
auf Bestellung 1894 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
154MWR630K 154MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MWR.pdf Film Capacitors 0.15uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 236 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
154MWR630K 154MWR630K Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MWR%20series-553021.pdf Film Capacitors 0.15uF 630 Volts 10% FILM/IC
auf Bestellung 648 Stücke:
154MWR630K 154MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier mwr.pdf Cap Film 0.15uF 630V PET 10%( 10.5 X 29mm) Axial 9.431 Ohm 105°C Bulk